Soffbord masurbjörk
2021-03-24
894620
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1940-tal, skivan fanerad i björkrot, höjd ca 59, diameter 75 cm