Edition Luxe Girard Perregaux 7000 GBM Armbandsur
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GIRARD PERREGAUX, 7000 GBM, armbandsur, 18K, 1990-tal, automatiskt urverk, rödguld, safirglas, datum, kronograf med minut och timräknare, krona med monogram, senare präglad läderrem med förgyllt viklås ej original, ref nr. 7000 GBM, kaliber 800-814, diam ca 38 mm, certifikat daterat -92 samt två mindre manualer medföljer
Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
894631
2021-03-28