Skrivbordsstol England 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, betsad, grönt skinn med spikdekor, sitthöjd ca 50 cm

Bruksspår, något vinglig

894632

2021-03-26