Ringar hängen silver 1970-tal
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RINGAR, 2 st., HÄNGEN, 2 st., silver/sterlingsilver, fasettslipade vita stenar, bl a stämplade Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping 1970-tal, en ringskena reglerbar, ringstorlek ca 14,5 mm, höjd hängen ca 2,8 cm
Stenar med visst slitage
894656
2021-03-25