Olle Olsson Hagalund

Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Kvinna i hatt, signerad Olle Olsson Hagalund, 13/360, färglitografi, ca 62x47 cm

Ej examinerad ur ram

894660

2021-03-31