Bordslampa art deco-stil

Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, art deco-stil, stomme i gulmetall, sockel i lackerad trä, föreställande kvinnofigur, höjd ca 56 cm

Bruksslitage, sladden klippt, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

894662

2021-03-30