Flintgods England

Flintgods England
Flintgods England
Flintgods England
Flintgods England
Flintgods England
Flintgods England
Flintgods England
Flintgods England
Flintgods England
Flintgods England

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, SKÅLFAT, 4 dlr., flintgods, England, 1800-talets mitt, dekor i underglasyrblått, längd ca 29-49 cm

Nagg, ett fat med spricka, ett fat med missfärgning

894664

2021-03-26