Sedklaffsekretär

Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär
Sedklaffsekretär

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, rödbestad furu, räfflad dekor, höjd 110, 117x50 cm

Bruksslitage, saknar nyckel

894674

2021-03-24