Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL DAHLGREN (1885-1962), olja på duk, fiskbåtar i solnedgång, 58x98 cm.
Något slitage och mindre fläckar.
894680
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här