Carl Dahlgren olja på duk

Carl Dahlgren olja på duk
Carl Dahlgren olja på duk
Carl Dahlgren olja på duk
Carl Dahlgren olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CARL DAHLGREN (1885-1962), olja på duk, fiskbåtar i solnedgång, 58x98 cm.

Zustandsbeschreibung

Något slitage och mindre fläckar.

894680

2021-03-26