Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL DAHLGREN (1885-1962), olja på duk, fiskbåtar i solnedgång, 58x98 cm.
Zustandsbeschreibung
Något slitage och mindre fläckar.
894680
2021-03-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner