Edition Vogue Gucci Solglasögon
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
GUCCI, solglasögon, gråtonad båge och skalm, tonade glas, skalm med dekor med stenpaverat dubbelmonogram, modell GG 2466 / strass 386 5612, etui i original medföljer
Bruksskick. Dubbelmonogram med stenbortfall. Etui med slitage.
894740
2021-04-18