Edition Vogue Gucci Solglasögon

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GUCCI, solglasögon, gråtonad båge och skalm, tonade glas, skalm med dekor med stenpaverat dubbelmonogram, modell GG 2466 / strass 386 5612, etui i original medföljer

Bruksskick. Dubbelmonogram med stenbortfall. Etui med slitage.

894740

2021-04-18