Edition Luxe Doxa Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOXA, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, serie nr. D4584460H, kaliber 12"CAL1, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

894752

2021-03-28