Edition Luxe Omega Armbandsur 1930-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 2300-3, verk nr. 9164983, kaliber R17.5, diam ca 30.5 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
894754
2021-03-28