Edition Luxe Omega Armbandsur 1930-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, ref nr. 2300-3, verk nr. 9164983, kaliber R17.5, diam ca 30.5 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

894754

2021-03-28