Edition Luxe Eterna Armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
10 500 SEK
8 000 SEK
ETERNA, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 2995370, verk nr. 3098433, kaliber 852, diam ca 36.5 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
894755
2021-03-28