Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
500 EUR
MULBERRY, VÄSKA, Bayswater, svart skinn med spänne i mässing, tre innerfack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY", numrerad, ca 35 x 25 x 16
cm, dustbag.
Smått bruksslitage.
894761
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här