Vas cloisonné

Vas cloisonné
Vas cloisonné
Vas cloisonné
Vas cloisonné
Vas cloisonné
Vas cloisonné
Vas cloisonné
Vas cloisonné
Vas cloisonné
Vas cloisonné

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, cloisonné, Japan, 1900-tal, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

894764

2021-03-26