Ask och skålfat Japan

Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan
Ask och skålfat Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKAR, SKÅLFAT, 3 dlr., lackarbeten, Japan och Thailand, 1900-tal, diameter 21, asken 18x15 cm

Slitage, nyckel saknas

894781

2021-03-26