Fat cloisonné

Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné
Fat cloisonné

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 1 par, cloisonné, Japan, 1900-tal, diameter ca 31 cm

Ett med skador

894784

2021-03-26