Smörpanna silver Ryssland

Smörpanna silver Ryssland
Smörpanna silver Ryssland
Smörpanna silver Ryssland
Smörpanna silver Ryssland
Smörpanna silver Ryssland
Smörpanna silver Ryssland
Smörpanna silver Ryssland
Smörpanna silver Ryssland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SMÖRPANNA, silver, Ryssland, 1800-tal, invändigt förgylld, godronnerat liv, trägrepp, höjd ca 6, diameter 7 cm, vikt ca 105 g

894811

2021-03-24