Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STÖRRE BORDSPLATEAU, förgylld brons, Frankrike, 1800-tal, empirestil, på lejontassar, höjd ca 5, diameter 55,5 cm
Senare spegelglas
894818
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här