Konsol trä barockstil 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOL, trä, 1800-tal, barockstil, skuren dekor, delvis förgylld, höjd ca 40, 41x21 cm

Slitage, bortfall, lagningar

894828

2021-03-26