Bengt Lindström, färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurer, signerad och numrerad 81/150, färglitografi 51x71 cm

Ej examinerad ur ram

894832

2021-04-18