TORSTEN RENQVIST: Modellstudie

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): teckning, monogramsignerad och daterad T.R 52, blyerts på papper, ca 18x21 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

894838

2021-03-27