Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934), Slussen, signerad och numrerad 176/250, färglitografi 79x60 cm
Ej examinerad ur ram
894842
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här