Madeleine Pyk, färglitografi

Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi
Madeleine Pyk, färglitografi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934), Slussen, signerad och numrerad 176/250, färglitografi 79x60 cm

Ej examinerad ur ram

894842

2021-04-18