Olle Bonniér litografi

Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): komposition, signerad samt daterad Olle Bonnier -72, numrerad 36/150, färglitografi, dagermått ca 36x29 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

894847

2021-03-27