Chagall litografi

Chagall litografi
Chagall litografi
Chagall litografi
Chagall litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): "L´Acrobat vert", färglitografi, 1979, ur Derrière le miroir nr 235, Mourlot 946, signerad i trycket, bildmått innanför passepartout ca 32x21 cm

894857

2021-03-24