Brännvinsflaskor 4 st

Brännvinsflaskor 4 st
Brännvinsflaskor 4 st
Brännvinsflaskor 4 st
Brännvinsflaskor 4 st
Brännvinsflaskor 4 st
Brännvinsflaskor 4 st

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

BRÄNNVINSFLASKOR, 4 st, glas, 1800-tal, delvis graverad samt slipad dekor, en daterad 1833, höjd 20-23 cm

Avlagringar

894870

2021-03-24