Anders Österlin
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): "Landskap", färgitografi, provtryck 4, signerad och daterad Anders Österlin 1952 ca 25x32 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
blekt, ställvis med monteringsspår längs kanterna, oramat, passepartout.
894872
2021-03-27