Anders Österlin

Anders Österlin
Anders Österlin
Anders Österlin
Anders Österlin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): "Landskap", färgitografi, provtryck 4, signerad och daterad Anders Österlin 1952 ca 25x32 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

blekt, ställvis med monteringsspår längs kanterna, oramat, passepartout.

894872

2021-03-27