Leif Liljeblad oljemålning

Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF LILJEBLAD (född 1950): Lodjur, olja på duk, signerad L LIljeblad samt daterad -97, ca 38x55 cm

894890

2021-03-24