Karmstolar 1 par barockstil
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, stomme i bronserad ek, barockstil, skuren dekor, originalklädsel i textil, sitthöjd ca 43, högsta höjd ca 125 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläckar
894893
2021-04-02