Karmstolar 1 par barockstil

Karmstolar 1 par barockstil
Karmstolar 1 par barockstil
Karmstolar 1 par barockstil
Karmstolar 1 par barockstil
Karmstolar 1 par barockstil
Karmstolar 1 par barockstil
Karmstolar 1 par barockstil
Karmstolar 1 par barockstil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, stomme i bronserad ek, barockstil, skuren dekor, originalklädsel i textil, sitthöjd ca 43, högsta höjd ca 125 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläckar

894893

2021-04-02