Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
AXEL TALLBERG (1860-1928): "Dorney Church near Windsor", etsning, signerad, dagermått ca 31x45 cm
Ingår i temaauktion, Lars Lundins samling
Löst blad med passpartout
894909
2021-03-27