Axel Tallberg etsning

Axel Tallberg etsning
Axel Tallberg etsning
Axel Tallberg etsning
Axel Tallberg etsning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

AXEL TALLBERG (1860-1928): "Dorney Church near Windsor", etsning, signerad, dagermått ca 31x45 cm

Ingår i temaauktion, Lars Lundins samling

Löst blad med passpartout

894909

2021-03-27