Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARTIN HOLMGREN (1921-1969): Studie. signerad samt daterad M holmgren -1950, kol på papper, dagermått 32x25 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Löst blad
894913
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här