Kolteckning av Martin Holmgren

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

MARTIN HOLMGREN (1921-1969): Studie. signerad samt daterad M holmgren -1950, kol på papper, dagermått 32x25 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad

894913

2021-03-27