Guena Rogozny Stockholmsmotiv

Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Hösten vid Nordiska museet", signerad Rogozny, olja på duk, ca 60x80 cm, ej inramad

894918

2021-03-26