Guena Rogozny Stockholmsmotiv

Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv
Guena Rogozny Stockholmsmotiv

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

GUENA ROGOZNY (1948-2001): Gustaf Adolfskyrkan, Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, daterad a tergo 1998, ca 70x85 cm, ej inramad

894919

2021-03-26