Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): Rosenbuske, signerad och daterad Adgamow -06, olja på duk, ca 50x70 cm, ej inramad

894920

2021-03-26