Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, boullearbete, 1800-talets slut, Ny-Louis Seize, detaljer i brons, fasettslipat glas, ca 170x86 cm
Ramen med slitage och smärre dekorbortfall
894923
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här