Spegel boullearbete

Spegel boullearbete
Spegel boullearbete
Spegel boullearbete
Spegel boullearbete
Spegel boullearbete
Spegel boullearbete
Spegel boullearbete
Spegel boullearbete

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, boullearbete, 1800-talets slut, Ny-Louis Seize, detaljer i brons, fasettslipat glas, ca 170x86 cm

Ramen med slitage och smärre dekorbortfall

894923

2021-03-26