Sven Erixson oljemålning Klippor

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Klippor, signerad Sven Erixson, olja på duk, 60 x 60 cm

UTSTÄLLD
Riksförbundet för bildande konst, utställning Huskvarna, katalognr 5

894924

2021-04-18