Madeleine Pyk litografi
2021-03-31
894929
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934) Ateljeinteriör, signerad samt umrerad 1/250, litografi, 68x49 cm