Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934) Ateljeinteriör, signerad samt umrerad 1/250, litografi, 68x49 cm
894929
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här