Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
BERTEL GARDBERG LJUSSTAKAR, ETT PAR, stämplade Gardberg Boda Finland, sent 1950-tal, brons, höjd 9 cm, diameter 8,5 cm.
Åldersrelaterat slitage, märken och senare borrade hål
894933
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här