Bertel Gardberg Boda ljusstakar

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

BERTEL GARDBERG LJUSSTAKAR, ETT PAR, stämplade Gardberg Boda Finland, sent 1950-tal, brons, höjd 9 cm, diameter 8,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, märken och senare borrade hål

894933

2021-04-18