Klubbat för:
14 500 SEK
5 000 SEK
ARNE NORELL, "Kontiki", fåtölj, 1960-tal, stomme i trä, dynor i cremeafärgat skinn, sitthöjd ca 40 cm
Avskrapad färg, stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage
894936
2021-03-31