Tore Strindberg skulptur

Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE STRINDBERG (1882-1968): Skulptur, gips, signerad och daterad Tore Strindberg -32, höjd 38 cm

894937

2021-03-25