Barskåp
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, 1950/60-tal, invändigt glasad och med hyllor, lådor samt flaskställ, med belysning, fanér i teak samt svärtad benställning, nyckel finns, höjd ca 135 samt 90x40 cm
Nagg, stötmärken, bruks och åldersrelterat slitage, funktionen granteras ej
894938
2021-03-31