Gravyr 1800-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av kvinna med turban, etsning, signerad Vallyo samt daterad 1844, ca 19x12,5 cm
Ingår i temaauktionen "Grand tour"
Gulnad, reva utanför motivet, ej examinerad ur ram
894940
2021-04-25