Gravyr 1800-tal

Gravyr 1800-tal
Gravyr 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av kvinna med turban, etsning, signerad Vallyo samt daterad 1844, ca 19x12,5 cm

Ingår i temaauktionen "Grand tour"

Gulnad, reva utanför motivet, ej examinerad ur ram

894940

2021-04-25